Niğde Detay

Niğde Belediyespor Karagümrük’e hazırlanıyor

Niğde Belediyespor Karagümrük’e hazırlanıyor

PTT 2. Lig Beyaz gurupta mücadele eden Niğde Belediyespor  kendi saha ve seyircisi önünde ağırlayacağı Fatih Karagümrük spor maçı hazırlıklarını sürdürürken Niğde Belediyespor Teknik direktörü Ahmet Yavuz, takımda 3 eksik olduğunu belirtirken maça mutlak galibiyet parolası için çıkacaklarını ifade etti.

Niğde Belediyespor Teknik Direktörü Ahmet Yavuz, “Niğde Belediyespor olarak son maçlarda aldığımız galibiyetlerle takım olarak belli bir yere gelmeye başladık. Takımızın daha üst sıralara çıkması için taraftarlarımızdan biraz sabır etmelerini istiyorum. Takım olarak bazı şeylerin yerine oturması için biraz süreye gerekiyor ve o süre geçişlerinde takım olarak o süreyi de güzel geçiriyoruz. Bu hafta kendi sahamızda karşılaşacağımız Fatih Karagümrük maçı zor bir maç olacak ama biz takım olarak kendi sahamızda ve seyircimiz önünde Karagümrük maçından da 3 puan almayı hedefliyoruz.” dedi.
Takım olarak zor bir periyottan çıktıklarını söyleyen Yavuz, “21 günde 6 maç oynadık ve oynadığımız maçların hepsi de zor bir maçtı. Takım olarak bu 6 açın altından çıkmayı başardılar. Karagümrük zor bir takım, koşan ve mücadele eden bir takımla oynayacağız. Kimse sanmasın ki maç oynanmadan mücadele edilmeden koşmadan kazanılacak bir maç deği.l” diye konuştu.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ