Niğde Detay

KOBİ Destek Nefes Kredisi Devam Ediyor

KOBİ Destek Nefes Kredisi Devam Ediyor

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve Niğde Ticaret Borsası işbirliğinde NTB üyelerine yönelik başlatılan KOBİ Destek (Nefes Kredisi) Projesi müracaatları devam ediyor.

Niğde Ticaret Borsası Başkanı Zafer Uyanık, Nefes kredisi desteklemesi hakkında açıklamada bulunarak şunları aktardı: “Proje kapsamında Niğde Ticaret Borsa’sı üyelerine kullandırılmak üzere toplam 13,8 milyon TL tutarında bir kaynak oluşturdu.

KOBİ Destek Kredisinin brüt faiz oranı aylık yüzde 1,85, olup toplam kullanılabilecek azami kredi tutarı firma başına yüz elli bin TL’ dir. KOBİ Destek Kredisi vadesi ise ilk altı ay ödemesiz olup (sadece faiz ödenecektir)  altı aydan sonra kredinin tamamı 12 eşit taksitte ödenecek toplamda 18 ay vadeli olacak. Borsamız Üyeleri ‘KOBİ Destek Kredisi’ başvurusu için Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halk Bankası, Garanti Bankası ve İş Bankası herhangi birine başvuru yapılabilecekler. KOBİ’ler Borsamızdan alacakları faaliyet belgesi ile anlaşmalı bankalardan herhangi birisine başvuru yapabilecek. Kullandırılacak krediden bankalar herhangi bir dosya ücreti almayacaktır.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ