Niğde Detay

İl Başkanı Mahmut Peşin, Teşkilat Çalışmalarına Başladı

İl Başkanı Mahmut Peşin, Teşkilat Çalışmalarına Başladı

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından geçtiğimiz günlerde il başkanı olarak atanan Mahmut Peşin teşkilat çalışmalarına başladı.

Mahmut Peşin, göreve geldikten sonra Ak Parti İl Binasında tebrikleri kabul etti. Niğde Merkez, köy, kasaba ve ilçelerden gelen vatandaşların, STK Temsilcilerinin ve Siyasi Parti Yöneticilerinin tebriklerini kabul eti. Daha sonra Ak Parti İl Yönetimi ile ilk toplantısını Pazartesi akşamı gerçekleştirdi. Toplantıda teşkilat çalışmalarını İl Yürütme ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte konuşarak, önümüzdeki günlerde neler yapacaklarını değerlendirdiler. Peşin, Salı akşamı İl Kadın Kolları, Merkez İlçe Teşkilatı ve Altunhisar İlçe Teşkilatı ile bir toplantı yaptı. Teşkilat çalışmaları hakkında bilgi alan Peşin, mukaddes bir görevi devraldığının altını çizdi ve bu görevin üzerlerine yüklediği sorumlulukların farkında olarak birlikte çalışacaklarını söyledi. Mahmut Peşin,  Emrah Özdemir’den devraldığı görevin bir bayrak yarışı anlamına geldiğini belirterek, ‘İnşallah hep birlikte bu bayrağı daha yukarılara taşıyacağız’ dedi.

Mahmut Peşin, Bor, Çamardı, Çiftlik ve Ulukışla İlçe Teşkilatları ile bir toplantı yapacak ve kongre tarihleri  için değerlendirmelerde bulunacak.

Mahmut Peşin kutlu bir görevi devraldığını belirtirken şu açıklamalarda bulundu; ‘’Bizim davamız kutlu bir davadır. Demokrasi, Türkiye’yi büyütme, Milleti yüceltme davasıdır. İlimizin daha iyi bir konuma gelmesini kendimize bir görev biliyoruz. Sayın Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, teşkilat mensuplarımız, Milletvekillerimiz, Belediye Başkanlarımız , kısacası Ak Davaya gönül veren tüm neferler ile ilimiz ve ülkemizin gelişmesine katkı sağlayacağız. 2023 ve 2071 hedeflerine ulaşmada teşkilat olarak gece gündüz çalışacak, bu kutlu davada bir nefer olarak vazifemizi yerine getireceğiz. Halkımızın bu anlamda büyük desteğine ihtiyacımız var. 15 yıldır Ak Parti Hükumetlerinin neler yaptığı ortada. İnşallah daha güzel bir Niğde ve Türkiye için çalışmalarımızı sürdüreceğiz’’ dedi.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ