Niğde Detay

Çukurkuyu Belediyespor Sezon Açılışı Yaptı

Çukurkuyu Belediyespor Sezon Açılışı Yaptı

Bor İlçesine Bağlı Çukurkuyu Kasabası Belediyespor Takımı Kahraman Şehidimiz Ömer Halisdemir’in kabrini ziyaret ederek, dualar ile sezon açılışı yaptı.

Amatör ligde mücadele veren Çukurkuyu Belediyespor Futbol Takımı 2017-2018 Futbol sezonunu için açılış yaptı. İlk olarak Kahraman Şehidimiz Ömer Halisdemir’in kabrini ziyaret eden futbolcular ve takım yöneticileri şehidin mezarı başında dua ettiler. Daha sonra Futbol sahasına inan Çukurkuyu Belediyespor Futbol Takımı antrenmanlara başladı.

Çukurkuyu Belediyespor Futbol Takımı Teknik Direktörü İdris Gündoğan, “Öncelikle kasabamıza, bize destek verenlere, kahraman şehidimizin anısına ve Niğde’mize layık bir takım olmak için mücadele edeceğiz. Çukurkuyu Belediyespor Futbol Takımı olarak omuzlarımızda ağır bir yük olduğunun bilincindeyiz. Futbolcularımız ve yöneticilerimizin üstün gayretleri ile bu ağır yükün altından kalkacağımıza inanıyoruz.” Dedi.

Öncelikli hedeflerinin Amatör Ligde şampiyon olmak ve ardından Bal Liginde Niğde’yi en iyi şekilde temsil etmek olduğunu belirten Teknik Direktörü İdris Gündoğan, “Bu hedeflerimiz doğrultusunda Çukurkuyu Belediye Başkanımız İleri Koçak beye, Kulüp Başkanımız Rüstem Tümen beye ve As Başkanımız Doğan Halisdemir beye başta olmak üzere takımımıza destek veren herkese tek tek teşekkür ediyoruz.” Diye konuştu. (Haber: Kuddusi Arslan)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ